Optimalizace pro vyhledávače (SEO) a internetový marketing

Prohlédněte si naši nabídku služeb.

Tvorba webových stránek

Neporadíme Vám, jak se stát nejlepším ve Vašem oboru, ale vytvoříme Vám takové www stránky, díky kterým budete mít před svou konkurencí pořádný náskok. Využijte toho!

Internet Vám nabízí nekonečné spektrum možností. Co musíte udělat pro to, aby Vaše podnikání bylo co nejefektivnější? Jak se odlišit od všech podobných webových stránek? Musíte mít výborné internetové stránky či e-shop. A od toho jsme tady my. Vytvoříme Vám nový e-shop i nové internetové stránky.

Proč si nechat u nás vytvořit webové stránky?

Jsme specialisté na tvorbu webových stránek. Postaráme se o to, aby Vaše nové stránky byly přístupné, použitelné a optimalizované pro internetové vyhledávače. Víte, jak mají Vaše nové stránky vypadat? Pokud ne, nezoufejte. Webdesign je naše silná stránka. Nechte nás dělat, co umíme, tedy tvořit webové stránky. Vy se pak můžete zase naplno věnovat své specializaci.

Tvoříme i e-shopy

WWW stránky jsou cenově nejdostupnější formou propagace. Vytvoříme pro Vás statické internetové stránky (firemní prezentace) i dynamické e-shopy. Internetové stránky i elektronické obchody od nás se budou správně zobrazovat ve všech prohlížečích (Internet Explorer, Firefox, Opera...). Pokud chcete své stránky sami spravovat, naprogramujeme Vám CMS na míru. CMS je aplikace, která Vám pomůže zajistit správu dokumentů na Vašich www stránkách. Zvládne to každý.

Demo našeho e-shopu

Ukázku našeho řešení (aplikace) pro e-shop, najdete na adrese http://eshop.seokings.sk

Průběh zakázky

Chcete vytvořit webové stránky?

Pokud Vás zajímá, jak tvoříme webové stránky, prohlédněte si naše reference. Postaráme se o Vaše stránky i po jejich vytvoření, provedeme SEO, SEM i internetový marketing. Svěřte nám nejen tvorbu webových stránek, nebudete toho litovat. Chcete vytvořit e-shop či webové stránky? Nebo máte nějaké otázky? Kontaktujte nás, jsme tady jen pro Vás.

Máte nějaké otázky?
Nevíte se rozhodnout?
Volejte 0917 204 860

Rýchly e-mail