Optimalizace pro vyhledávače (SEO) a internetový marketing

Dostaneme Vaše www stránky i e-shopy na přední místa v internetových vyhledávačích

SEM (Search Engine Marketing)

On-line reklama, která se Vám vyplatí!

Hledáte tu nejúčinnější reklamu na poli Internetu? Máme pro Vás skvělý tip. SEM neboli marketing ve vyhledávačích je zkratkou anglického pojmenování Search Engine Marketing. Jde o marketingový nástroj, který se zaměřuje na propagaci a zviditelnění webových stránek. SEM Vám přivede na stránky nové návštěvníky. Plaťte jen za tu reklamu, která se Vám vyplatí.

Výhody SEM

SEM je placená forma propagace. Slyšeli jste již o PPC? PPC = Pay per Click je model úhrady, platba za proklik. Neplatíte tedy za umístění reklamy, ale pouze za potencionálního klienta. Také si myslíte, že se Vám to vyplatí? Jsme téhož názoru. Díky SEM Vás konečně najdou lidé, kteří Vás na Internetu hledají. Velkou výhodou SEM je možnost zjistit si přesný počet příchozích návštěvníků. A díky systémům PPC je možné spočítat také návratnost investic do SEM. SEM tak momentálně patří k nejefektivnějším formám on-line reklamy.

Různé verze SEM

SEM versus SEO

Jistě jste již také slyšeli o SEO, tedy o optimalizaci pro internetové vyhledávače. Ptáte se teď sami sebe, jaký je mezi SEO a SEM rozdíl? Cíle mají obě tyto metody stejné. Přivést Vám co nejvíce zákazníků, zlepšit Vaše pozice ve vyhledávačích a zvýšit Vaše zisky. Oproti SEO však SEM nevyžaduje žádné úpravy na Vašich internetových stránkách. Záleží pouze na Vás, jakou finanční částku jste ochotni či schopni do marketingu ve vyhledávačích investovat.

Nabízíme kompletní SEM

Chcete být úspěšní? Investujte do SEM!

Marketing ve vyhledávačích k Vám přivede zákazníky, kteří hledají právě Vás. Nenechte se přemlouvat a pořiďte si reklamu, která se Vám vyplatí. Pokud máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás!

Máte nějaké otázky?
Nevíte se rozhodnout?
Volejte 0917 204 860

Rýchly e-mail