Optimalizace pro vyhledávače (SEO) a internetový marketing

Prohlédněte si naši práci a udělejte si obrázek o tom, co vše Vám můžeme nabídnout.

Internetový marketing

Máte webové stránky či e-shop? A máte také tolik návštěvníků, kolik byste si představovali či potřebovali k úspěšnému podnikání? Možná jste už zjistili, že jen mít internetové stránky prostě nestačí. Internet je nekonečný. A v jeho vodách existují miliony stránek, které jsou podobné těm vašim. Pokud chcete, aby vás zákazníci našli a nakoupili u vás, musíte na sebe patřičným způsobem upozornit. A od toho je tady internetový marketing.

Internetový marketing v 4 krocích

  1. Použitelné a přístupné webové stránky či e-shopy
  2. Analýza - zjištění vhodných klíčových slov, kontrola přístupnosti i použitelnosti webových stránek, SEO, validita...
  3. SEO (optimalizace pro vyhledávače)
  4. Úpravy na stránce (on page) – copywriting = atraktivní texty pro návštěvníky i vyhledávače, úprava zdrojového kódu...
  5. Úpravy mimo stránku (off page) - linkbuilding = registrace, výměna i nákup zpětných odkazů)...
  6. Pravidelná propagacereklama a PR články, PPC kampaně

Aby vaše internetové stránky mohly vydělávat, musí splnit všechny tyto čtyři body. Pokud si s některým krokem nevíte rady, od toho máte nás. Budeme vaše podpora v podnikání. Pravidelně budeme přicházet s novými nápady, jak zlepšit vaši propagaci či jak jiným způsobem přispět k vašemu rozvoji. Pomůžeme vám zvýšit návštěvnost a tím pádem také zvýšíme vaše obraty. Nevěříte? Ale měli byste, protože tyto postupy jsou ověřeny praxí.

Jak mi internetový marketing pomůže?

Velké množství internetových projektů skončí, protože nemají dobře zvládnutý internetový marketing. Kvalitní web a dobrý internetový marketing vám zajistí zviditelnění na internetu. Máte dvě možnosti, jak se prosadit. Můžete projít přirozenou optimalizací pro vyhledávače, nebo tomu trochu pomoci a dát o sobě vědět. V tomto případě vám nejlépe poslouží bannerová či PPC reklama.

Nabízíme Vám tyto služby

Zajistíme Vám

  1. kvalitní web či e-shop
  2. první místa v internetových vyhledávačích
  3. vyšší návštěvnost a větší obrat
Ještě pořád si myslíte, že dostáváte ze svého webu maximum? Pokud máte jakkoli malé pochybnosti, kontaktujte nás! Sestavíme Vám individuální řešení podle Vašich potřeb, požadavků i velikosti rozpočtu. Neváhejte, protože konkurence nikdy nespí!
Máte nějaké otázky?
Nevíte se rozhodnout?
Volejte 0917 204 860

Rýchly e-mail